Şantiye Şefliği Temel Eğitimi Gerçekleştirilecek (ŞŞTE-2022-02)

İnşaat Mühendisleri Odası Sürekli Eğitim Merkezi çalışmaları çerçevesinde hazırlanan ilk merkezi eğitim olan Şantiye Şefliği Temel Eğitiminin ikincisi 22 Mart - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Eklenme Tarihi: 08/03/2022

İnşaat Mühendisleri Odası Sürekli Eğitim Merkezi çalışmaları çerçevesinde hazırlanan Şantiye Şefliği Temel Eğitimi, 22 Mart - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Hazırlanmasına 80den fazla İnşaat Mühendisi ve diğer mesleklerden bireylerin katkı koyduğu, toplam 198 dersten oluşan, 60 farklı eğitmenin kendi uzmanlık konuları üzerinden eğitim verdikleri, 6 ay süren ön hazırlık çalışmalarının sonunda tamamlanan Şantiye Şefliği Temel Eğitimi, OCAK 2022 tarihinde duyurulmuş ve üyelerimizin çok yoğun ilgisiyle karşılanmıştı.

47. Dönem Yönetim Kurulu üyelerimizin yoğun ilgisi sonucu, gerekli çalışmaları tamamlayarak eğitim kapasitesini arttırmış ve İMO üyelerinin ilgisine ikinci kez sunulmuştur.

Şantiye Şefliği Temel Eğitimi, "Her Şantiyeye Bir Şef" kampanyamızda dile getirdiğimiz, geniş bilgi birikimine ve insan hayatı için kritik değere sahip Şantiye Şefliği görevinin, üyelerimiz tarafından en iyi şekilde yerine getirebilmeleri hedeflenerek oluşturulmuştur.

Eğitim İnşaat Mühendisleri Odası çevrimiçi eğitim sistemi üzerinden yayınlanacak, katılımcılar 7 gün 24 saat eğitim videolarına ulaşabileceklerdir.

Çevrimiçi eğitim sistemlerde kullanılan en çağdaş yöntemler ile katılımcıların takibini yapacak eğitimin sonunda, %70 devamlılık sağlayan üyelerimize katılım belgesi verilecektir.

Ayrıca %70 üstü devamlılık sağlayan üyelere yönelik başarı sınavı yapılacak, bu sınavda başarılı olan katılımcılara BAŞARI BELGESİ verilecektir.

Kayıt ve bilgi için tıklayınız.

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası