Hatay Şube /    Şubemiz /    Yönetim Kurulu /    

Yönetim Kurulu

Üyeler

İNAL BÜYÜKAŞIK
BAŞKAN

1981 yılında Antakya`da doğdu. 2001 yılında Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Serbest inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır.Evli ve 1 çocuk babasıdır

 

ALPER AKAR
SEKRETER ÜYE

1975 yılında Antakya`da doğdu. 2002 yılında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Serbest inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Evli iki çocuk babasıdır.

 

EYSEM EZER
SEKRETER ÜYE

1983 yılında Antakya`da doğdu. 2008 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Serbest inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Evli iki çocuk babasıdır.

 

SÜLEYMAN SERDAL KAYA
ÜYE

1974 Antakya doğdu.Dokuz Eylül Üniversitesi Denizli Mühendislik fakültesinden 1996 yılında mezun oldu.Halen Serbest İnşaat Mühendisi olarak çalışmaktadır.Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

CEMİL ÇİL
ÜYE

1976 yılında Antakya`da doğdu. 1999 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Serbest inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Evli üç çocuk babasıdır.

 

SARA ORUKOĞLU
ÜYE

1993 yılında Antakya`da doğdu. 2015 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Serbest inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Evlidir.

 

FAHRİYE AKTAŞ AKDOĞAN
ÜYE

1988 yılında Antakya`da doğdu. 2014 yılında Cyprus İnternational University İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu.2014 tarihinden itibaren Antakya Belediyesi İmar ve Şehircilik müdürlüğünde İnşaat mühendisi olarak görev yapmaktadır.

 
Yedek Üyeler

SALİM SÜRMELİ
ÜYE

 

 

ERDİNÇ ERSOY
ÜYE

1976 yılında Antakya`da doğdu. 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Serbest inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Evli iki çocuk babasıdır.

 

UFUK ALYANAK
ÜYE

1984 yılında Antakya`da doğdu. 2010 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Serbest inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Evlidir.

 

ONUR YILDIZ
ÜYE

1990 yılında Antakya`da doğdu. 2015 yılında  Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Serbest inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Evli bir çocuk babasıdır.

 

ERTAN OFLAZOĞLU
ÜYE

 

NAZMİ ÖZTEKİN
ÜYE

 

HASAN BAYIR
ÜYE

 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası