TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İMO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR HARP YENİ YIL DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLAMIŞTIR. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

05 HAZİRAN 2020, CUMA   

20

İMO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SERDAR HARP YENİ YIL DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLAMIŞTIR.

    Yayına Giriş Tarihi: 12.01.2009   Güncellenme Zamanı: 06.09.2011 13:07:12  Yayınlayan Birim: GENEL MERKEZ  
 

İMO Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Harp`in yeni yıl mesajı

Her gelen yıl, mesleki sorunların çözümlenmesinde ve mesleki vizyonunun oluşturulmasında yeni umutlar ve yeni olanaklar sunmaktadır. Önemli olan bu olanakları değerlendirmek, geleceği şekillendirecek adımları bugünden atabilmektir.  2009`a dair beklentilerimiz bu doğrultudadır.

Nasıl ki, geride bıraktığımız yıllar mesleki alanımıza dönük kazanımlara tanık olmuşsa, 2009`da çıtamızın daha da yükseleceğine inancımız tamdır. Yeni yılda İMO örgütlülüğünün daha da pekişmesini, kamusal sorumluluğumuzun gereklerini eksiksiz yerine getirecek bir düzeyi yakalamasını hedeflemeliyiz.     Mesleki taleplerimizin karşılık bulması dileğiyle birlikte, yeni yılda tüm insanlığın barış, eşitlik ve adalet yolunda önemli mesafeler kat etmesini, Türkiye`nin demokrasiye ve insan haklarına saygılı, çağdaş, gelişmiş ülkeler safında yer almasını temenni ediyoruz. Bu duygularla sizlerin, sevgili ailelerinizin ve şube çalışanlarımızın yeni yılını kutluyor, 2009`un sevinçleri, mutlulukları yeşertmesini diliyoruz.  

Serdar HARP
Yönetim Kurulu Başkanı


Okunma Sayısı: 3470

Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.