TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ İMO HATAY ŞUBE 14. DÖNEM GENEL KURUL VE SEÇİMLERİ TAMAMLANDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

27 EKİM 2020, SALI   

34

İMO HATAY ŞUBE 14. DÖNEM GENEL KURUL VE SEÇİMLERİ TAMAMLANDI

    Yayına Giriş Tarihi: 25.02.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 04.03.2020 16:54:08  Yayınlayan Birim: HATAY ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 02.03.2020 13:27:24

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şubesi’nin 14. Dönem Genel Kurulu tamamlandı. Genel kurul önceki dönemin değerlendirilmesi ve konukların konuşmaları ile 22 Şubat Cumartesi günü Şube Konferans Salonunda yapıldı.

 

Genel Kurul Başkanlığını Hasan Yavuz BABACAN`nın yaptığı Divanın oluşturulmasının ardından 13. Dönem Şube Başkanı Selim HARBİYELİ açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

 

       Selim HARBİYELİ; Genel kurullar tamamlanan dönemlerin muhasebesinin yapıldığı artısıyla eksisiyle dönemin tartışıldığı, farklı görüşlerin ifade edildiği platformlardır. Bu bağlamda hiç kuşku yok ki ifade edilen görüşler , öneriler ve yürütülecek tartışmalar mesleğimize ve meslektaşlarımıza önemli katkılar sunacaktır.

     İnşaat Mühendisleri Odası 136 bini aşan üyesi ile farklı görüşlerde oldukça zengin  bir üye profiline sahiptir. Bütün farklılıklarımızla birlikte ortak paydamız mesleğimizin geliştirilmesi , meslektaşlarımızın hak ve çıkarlarının savunulması ve toplum yararının gözetilmesidir.

       Genel kurulumuzu üzülerek ifade etmem gerekir ki ülkemiz ve örgütümüz açısından çok sıkıntılı bir zaman diliminde gerçekleştiriyoruz. Hepimizin bildiği gibi ekonomik kriz en çok İnşaat Sektörü`nü ve dolayısıyla mesleğimizi ve meslektaşlarımızı etkiledi; ancak bu kadar stres ve sıkıntı içerisindeyken Elazığ-Sivrice`de olan deprem, Van-Bahçesaray yolu üzerinde çığ düşmesi sonucu yaşadığımız Can kayıpları ve akabinde yitirdiğimiz şehitler 2020 yılına çok kötü bir giriş yapmamıza sebep oldu. Bütün yaşamakta olduklarımız yetmiyormuş gibi komşumuz Suriye`deki karmaşa, İdlip çıkmazı bizleri ve kentimizi daha bir gerdi ve üzdü. Bildiğiniz gibi dün de idlip`te 2 şehidimiz var Üstelik biri Hatay Samandağından. Bütün şehitlerimizi rahmetle anarken ülkemize ve ailelerine baş sağlığı ve metanet diliyorum.

      Bizler bilimin gücünü akılla birleştirerek tekniği en iyi şekilde kullanması gereken insanlarız. Meslek alanımızdaki uzmanlaşma ve yetkinleşme konuları her zaman önceliklerimiz arasında yer alıyor; oysa bugün ülkemizde devlet kurumlarının işleyiş ve örgütlenme biçimlerinden mühendisliğin etiğine bağlı meslektaşlarımız görev yapamaz hale gelmiştir. Bu olumsuzluklar ve günübirlik uygulamalar bilimi tekniği ve mühendisliği dışlayarak insanlarımızı doğal afetlerin insafına terk ediyor. Buna en güzel örnek ülkemizde adeta deprem fırtınası yaşadığımız bu dönemde güvenli , depreme dayanıklı binaları ve üretimini tartışmamız gerekirken bütün platformlarda fay hatlarının tartışılmasıdır.

     Ekonomik kriz nedeniyle yatırımlar durmuş ve meslektaşlarımız büyük oranda işsiz kalmıştır. Ekonomik krizin ve oluşturduğu işsizlik koşullarının bir süre daha devam edeceği anlaşılmaktadır. Jeopolitik durumundan kaynaklı sorunların ve borç yükünün altında olan ülkemizde yatırımların önü kısa zamanda açılamayacak gibi görünüyor.

          Ülkemizdeki yapı stoğunun ivedilikle tespiti gerekiyor. Afet öncesi yapılacak olan harcamalar, afet yaşandıktan sonra yapılacak harcamalardan çok daha azdır. Fay hatları ile uğraşacağımıza enerjimizi ve kaynaklarımızı yapı stoğunun rehabilitasyonuna ve güvenli yapı üretimine harcamamız gerekiyor. Bu yapılınca bir yandan kentlerimizde bulunan güvenli olmayan yapı stoğu güvenli hale getirilirken; diğer yandan kaynaklarımızın öncelikli olan yerlerde kullanılması yeni yatırımların önünü açacak ve işsizlik sorunu büyük ölçüde azalacaktır.

 Tam da bu noktada İnşaat Mühendisleri Odası`na düşen görev kaliteli bir İnşaat Mühendisliği hizmetinin üretilmesine katkıda bulunmaktır. Gerek toplumsal ölçekteki hak kayıplarımızı gidermek gerekse meslek alanımızdaki kayıplarımızı yeniden kazanmak için birlik ve dayanışma içinde olmaya ihtiyacımız var. Bilimi , tekniği ve mühendisliği insan yaşamının odağına koyarak hizmet üretmeye çalışan meslektaşlarımızın yolu açık olsun. Bizler her zaman kamu yararını kişi ve grupların çıkarlarının önünde gören, ticari kaygıyı teknik kaygının arkasına atarak hizmet üreten bir anlayışta olduk ve böyle bir duruş sergiledik.

           Görev yaptığımız dönem boyunca çalışmalarımızda kollektif çalışmayı, ben yerine biz demeyi ana ilkemiz olarak benimsedik. Yüzü üyesine dönük; "Oda, üyesi için vardır." mantığıyla hareket eden ve her türlü aktiviteyi öncelikle üyeleri ile birlikte yönetmeye çalışan bir anlayışta olduk. Her zaman kentimizin ve ülkemizin kurum ve kuruluşları ile uyum ve dayanışma içerisinde çalışmalar yürüttük. Tam da bu noktada şubemizin temsilinde üyesi olmaktan onur duyduğum HAMOK`u anmak isterim.

      Ben oda çalışmalarına o dönemlerde temsilciliği olduğumuz Adana Şubesi`nde 1987 yılında henüz mezun olmadan başladım. Tamı tamına 32 yıldır, dönem dönem yönetimde bulunarak dönem dönemde çalışan ekibin içerisinde olarak katkı vermeye çalıştım. Sizlerin güveni ve desteği ile iki dönem sekreter üyelik, 4 dönem yani 8 yıldır şube başkanlığı görevini yürütmeye çalıştım. Herkese ve her kesime eşit ve tarafsız davranmayı bir ilke olarak benimsedim.

      8 yıllık Şube Başkanlığım döneminde beraber çalıştığım ve tüm kararları oybirliği ile aldığımız şubemiz yönetim kurulu üyeleri Sayın Cemil Tileylioğlu`na, Sayın Metin Şerbetçioğlu`na, Sayın Hüseyin Kimyonoğlu`na, Sayın Durmuş Görür`e, Sayın İnal Büyükaşık`a ve Sayın Cemil Çil`e, şubemiz Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri`ne bu dönemde görev alan İskenderun ve Samandağ temsilci ve temsilcilik kurulu üyelerine ve tabii ki şube ve temsilcilik çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim. Ancak anmadan geçemeceğim İnşaat Mühendisleri Odası Hatay Şubesinin tarihine adeta imzasını atmış Abilerim Sayın Zahi EKMEKÇİOĞLU`na ve Cihat MAZMANOĞLU`na minnet, şükran ve saygılarımı sunuyorum.

Yeni seçilecek arkadaşların şubemizde yüksekte olan çıtayı daha yükseklere taşıyacaklarına inanıyorum ve başarılar diliyorum. Genel Kurul`umuzu onurlandırdığınız için yönetim kurulu adına sizlere teşekkür ediyor ve saygılar sunuyorum.22.02.202013.DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU
(2018-2020)

1.    Prof. Dr. Uğur Ersoy`un Sunumunun da olduğu ve yapılmasında Katkıda bulunduğumuz "Mühendislik Ve İnovasyon Zirvesi Toplantısı" 2 Mart 2018 İSTE Konferans Salonunda yapıldı.
2.    04 Mart 2018 tarihinde İskenderun Ziraat Bahçesinin geleceği için İskenderun Çevre Koruma Derneği ve bu konuda inisiyatif alan Sivil Toplum Örgütleri, Meslek Odaları, Esnaf Odaları Ve Siyasi Parti Temsilcileri olarak Tüm Dinamikler İle bir kahvaltı Organizasyonu hazırlandı ve katılım sağlandı.
3.    İMO Hatay Şube ve HBB`nin Ortaklaşa 7 Mart 2018 tarihinde Prof. Dr. Yasin Fahjan `ın HBB Meclis Salonunda  "Hatay`ın Depremselliği Sempozyumu" düzenlendi.
4.    15 Mart 2018 tarihinde Mimarlar Odasında Hatay Büyükşehir Belediyesinin 1/100.000 ölçekli plan çalışmaları sunumuna yönetim kurulu olarak katılım sağlandı.
5.    16 Mart 2018 tarihinde Defne Kent Konseyi`nin Gençlik Meclisinin 2.Genel Kuruluna Şube yönetim kurulu yedek üyesi Eysem EZER katıldı.
6.    17 Mart 2018 tarihinde Ankara`da yapılan Şube Başkanları toplantısına Cemil TİLEYLİOĞLU /Sekreter Üye katıldı.
7.    17 Mart 2018 tarihinde Şube Konferans Salonunda TMMOB Hatay ve Adana İKK  çalışma grubunun "TMMOB Kadın Örgütlenmesi Ve Kadın Emeği" Söyleşisi  düzenlendi.
8.    17 Mart 2018 tarihinde Arsuz Nikah Salonunda Prof. Dr. Kıvanç Ulusoy`un Konuşmacı Olarak Katıldığı Doğu Akdeniz`de Güç Mücadelesi Ve Değişen İttifak Yapısı Başlıklı Konferans Düzenlendi.
9.    29 Mart 2018 tarihinde İMO 45. Dönem 4. Danışma Kurulu toplantısına Selim HARBİYELİ / Şube Başkanı ve Cemil TİLEYLİOĞLU/ Sekreter Üye katıldı.
10.  30 – 31 Mart 2018  01 Nisan 2018 tarihinde Ankara` da Oda Genel kurul seçimlerine katılım sağlandı.
11.  TMMOB` ye Bağlı Meslek Odaları İle Birlikte Samandağ Ve Defne Belediyeleri İle İmzalanan Protokoller Gereği Bu Belediyelere Ruhsat Başvurusunda Sunulacak Belgeler Arasında Sicil Durum Belgesi Talep edilmesi sağlandı.
12.  İskenderun Temsilcilik Yönetiminin Belirleneceği Temayül Toplantısı 14 Nisan 2018 tarihinde yapıldı.
13.  01 Mayıs İşçinin Ve Emekçinin Bayramında TMMOB çatısı altında Doğuş Okulları Önünde Toplanılıp Kortej Eşliğinde Kutlama Alanına Yürüyüş yapıldı.
14.  05 Mayıs 2018 tarihinde Samandağ Temsilcilik temayül yoklaması yapıldı.
15.  2018-2019 yıllarında uygulanacak olan tavsiye niteliğindeki proje fiyat listenin 2018 yılı yapı yaklaşık birim maliyetlerine göre düzenlenip, üyelere duyurusu yapıldı.
16.   2018 Türk Bina Deprem Yönetmeliği Eğitim Seminerlerini  28 Nisan 2018, 05 Mayıs 2018 Ve 12 Mayıs 2018 tarihlerinde canlı olarak izlenmesi için şubemizde toplanıldı.
17.  10 Mayıs 2018 tarihinde Genç-İMO mezuniyet töreninin kokteyl düzenlendi. Mezun  olan mühendislere baret ve rozet verildi.
18.  12 Mayıs 2018 tarihinde 46.Dönem 1.Danışma Kurulu toplantısına Oda Danışma Kurulu doğal üyeleri olan Selim HARBİYELİ/ Şube Başkanı ve çağrılı üye Cihat MAZMANOĞLU katıldı.
 
 
19.  07 Haziran 2018 `de Samandağ Belediyesi Toplantı Salonunda, 08  Haziran 2018 Tarihinde İskenderun Hatsu Binası Toplantı Salonunda "Prof. Dr. Ayşen Ergin, Prof. Dr. Yalçın Yüksel, Prof. Dr. Ahmet Cevdet Yalçıner ve Dr. Işıkhan Güler Sunumuyla " Kıyı Ve Deniz Alanlarının Doğru Kullanımı" Konulu Panel düzenlendi.
20.  23 Temmuz 2018 tarihinde Şube Sayman üyeleri ve Şube Sekreterleri ortak toplantısına Şubemizden Metin ŞERBETÇİOĞLU / Sayman Üye, Cemil TİLEYLİOĞLU / Sekreter Üye katıldı.
21.  1-2-3 Kasım 2018 tarihinde Adana Şubesinde düzenlenecek olan 9.Kıyı Mühendisliği  Sempozyumu ile ilgili Hatay` da bulunan kurum, kuruluş ve odalara katılım için bilgilendirme yazısı gönderildi.
22.  01 Eylül 2018 tarihinde Ankara`da "Tasarruf Tedbirleri ve TİS Görüşmeleri " gündemli toplantıya Şube Başkanı Selim HARBİYELİ` nin katıldı.
23.  29 Eylül 2018 tarihinde "TMMOB Danışma Kurulu toplantısına Metin ŞERBETÇİOĞLU  (Şube Sayman Üyesi )katıldı.
24.  19 Ekim 2018 tarihinde İskenderun Temsilciliğimizde (İskenderun Ticaret Odasında) , 20 Ekim 2018 tarihinde İMO Hatay Şube Konferans Salonunda (İTÜ) Doç. Dr. Hasan YILDIRIM` ın katılımıyla "Betonarme Yapılarda Oluşan Çatlakların Değerlendirilmesi ve Onarım Yöntemleri" konulu seminer düzenlendi.
25.  Oda Başkanlığının 08 Ekim 2018 tarih ve 3076 sayılı yazısı doğrultusunda "Adalet Bakanlığı Hukuk ve Mevzuat Genel Müdürlüğü Bilirkişilik Daire Başkanlığı tarafından bilirkişilik başvurularının 05 Kasım 2018 tarihinde başlayıp 30 Kasım 2018 tarihinde sona ereceğine dair Şube WEB sayfasında duyurusunun yapıldı.
26.  Oda Yönetim Kurulunun 3 Ağustos 2018 tarih ve 10 no` lu toplantı kararı doğrultusunda ücretsiz doğum iznine ayrılmış kadın üyelerin isteğe bağlı olarak ve belgelemeleri koşuluyla oda üyelikleri dondurulmadan, oda aidatından muaf tutulabilecekleri hakkında şube web sayfasında duyurusunun yapılmasına,
27.  Avukat Taner SAVAŞ ‘ın katılımıyla "Şantiye Şefinin hukuki Sorumlulukları" konulu 03 Kasım 2018 tarihinde şube hizmet binamızda seminer düzenlendi.
28.  23 Kasım 2018 Tarihinde Şube Hizmet Binamızda Dr. Cüneyt Tüzün` ün sunumu İle "Deprem Tasarımında Yeni Teknolojiler: Deprem Yalıtımı Ve Türkiye`den Uygulama Örnekleri Konulu Seminer düzenlendi. Ayrıca 24- 25 Kasım 2018 Tarihlerinde Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği (2018) Genel Konular Uygulama Eğitim Semineri, Şubemizden İnternetten Canlı yayını şubemizde izlendi.
29.  EPS Sanayi Derneğinin (EPSDER)Eğitim İşbirliği ile Prof Dr. İbrahim UZUN` un sunumuyla 13 Aralık 2018 tarihinde  "ISI YALITIMI STANDART VE YÖNETMELİKLER" semineri düzenlendi.
30.   Odamızın 64.Kuruluş Yıldönümü nedeniyle 21 Aralık 2018 tarihinde İskenderun Temsilciliğimiz organizasyonunda plaket töreni gerçekleştirildi.
31.  Odamızın 64.Kurulus Yıldönümü nedeniyle 21 Aralık 2018 tarihinde Antakya Şehir Kulübünde plaket töreni gerçekleştirildi.
32.   01 Aralık 2018 tarihinde, 2019 Yılı İTB (İşyeri Tescil Belgesi) Başvuru ve yenileme işlemleri hakkında üyelere bilgilendirme mesajı yollandı.
33.   8-9 Aralık 2018 Tarihinde Saat 10: 00 İle 18:00 Saatleri Arasında Türkiye Bina Deprem Yönetmenliği(2018)Genel Konular Uygulama Eğitim Semineri,  İskenderun Temsilciliğimizde üyelerimizle İnternetten Canlı izlendi.
34.  TMMOB Mimarlar Odası Hatay Şubesinin 12 Ocak 2019 tarihinde düzenleyeceği "Yerel Yönetim ve Yerel Siyaset" panelinin üyelerimize sms yoluyla duyurusu yapıldı.
35.  28 Ocak İle 01 Şubat Tarihleri Arasında ATSO tarafından düzenlenen Kalıpçı, Demirci Ustalarına Yönelik "Proje Okuma"   Eğitim Seminerlerine katılım sağlandı.
36.  06-07 Şubat Tarihlerinde Antalya`da gerçekleşecek olan Motivasyon Kurum içi Eğitime Şube Sayman Üyesi Metin ŞERBETÇİOĞLU,  Şube Personeli Esen GÜNEYSU  katıldı.
37.  Dr. Cüneyt ATASEVER` in katılımıyla 23 Şubat 2019 tarihinde İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında, İskenderun Temsilciliği ve İTSO `nun birlikte düzenlemiş olduğu "Çelik Yapılar Yönetmeliği" Meslek İçi Eğitim Semineri  düzenlendi.
38.  06 Mart 2019 tarihinde Mesleki Yeterlilik Belgesi ile ilgili Bayındır Memur-Sen MESYET İktisadi İşletmesi Genel Müdürü tarafından Mesleki Yeterlilik Sistemi ( Ustalar için ustalık belgesi) ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.
39.  Prof.Dr. Erdem CANBAY`ın katılımıyla  08 Mart 2019 tarihinde "Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği " konulu seminer düzenlendi.
40.  Prof.Dr. HALİL KARAHAN ‘ın katılımı ile 16 Mart 2019 tarihinde ""İklim Değişikliğinin Kent ve Kentleşmeye Etkisi" konulu konferans düzenlendi.
41.  6 Nisan 2019 Tarihinde Şube Hizmet Binamızda "Deprem Ve Yapı Denetimi Çalıştayı" Düzenlendi.
42.  TMMOB İskenderun İKK Kadın Çalışma Grubunun 1. İskenderun Yerel Kadın Kurultayı 25 Mayıs 2019 tarihinde Makina Mühendisleri Odası İskenderun Temsilciliğinde yapıldı.
43.  18 Mayıs 2019 tarihinde TMMOB Makina Mühendisleri Odası Adana Şubesinin Adana`da düzenleyeceği TMMOB 6.Kadın Kurultayına şubemiz Kadın komisyon üyelerinden Şule CEBECİ, Yelda KARASU ve Selma Mediha TAŞ üyelerimiz katıldı.
44.  12. Haziran 2019 tarihinde Ankara`da Afet Hazırlık Müdahale Kurulu örgüt içi toplantısına M.Hüseyin KİMYONOĞLU , S.Serdal KAYA katıldı.
45.  İskenderun Teknik Üniversitesinde 13-15 Haziran 2019 Tarihleri Arasında International Conference On Innovation, Sustainability, Technology And Education İn Civil Engineering (İste-Ce 2019) (Uluslararası) İnşaat Mühendisliği `nde "Yenilikçilik, Sürdürülebilirlik, Teknoloji Ve Eğitim Konferansı düzenlendi.
46.  26 Haziran 2019 Tarihinde İskenderun temsilcilik bürosunda Tüm Üyelerimizin Katılımına açık Rutin Gündemin Yanı Sıra üyelerin sorunlarına yönelik konuların da Görüşüleceği Genişletilmiş Yönetim Toplantısı yapıldı.
47.    Üyelerimizin Okuyacak Çocuklarının Konaklama İhtiyaçlarını karşılamak üzere TMMOB Ankara Teoman Öztürk Öğrenci Evinde Kayıt duyuruları yapılmıştır.
48.  T.C. Hatay Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve kontrol dairesi başkanlığının "Hatay İli İklim Değişikliği Eylem Planı" konulu  03 Temmuz 2019 tarihinde yapılacak olan toplantısına Durmuş GÖRÜR /Yönetim Kurulu Üyesi ve Sara ORUKOĞLU / Yönetim Kurulu yedek üyesi katıldı.
49.  İnşaat Mühendisleri Odası İskenderun Temsilciliğinde 09 Ağustos 2019 tarihinde " Türkiye Bina Deprem Yönetmeliği" semineri düzenlendi.
50.  17 Ağustos Marmara Depreminin 20.yıldönümü kapsamında; Basın bildirisi yapıldı.
51.  05 Ekim 2019 tarihinde Ankara` da Şube Başkanları toplantısına Cemil TİLEYLİOĞLU/ Sekreter Üye katıldı.
52.  19 Ekim 2019 tarihinde Hatmek Konferans Salonunda Hatay Kent Konseyi Tarafından "Ortak Akıl Çalıştayı" düzenlendi.
53.  46. Dönem 3. Danışma Kurulu toplantısına 09 Kasım 2019 tarihinde Şube Sekreter Üyesi Cemil TİLEYLİOĞLU katıldı.
54.  06 Kasım 2019 tarihinde Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve Yönetim Kurulumuz Şube hizmet binamızda bir araya gelerek taleplerimizi ilettiğimiz ve Hatay`ımızın geleceği konusunda istişarede bulunduğumuz bir toplantı yapıldı.
55.  TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası ile birlikte Şube Hizmet binamızda " Bina İçi Elektronik Haberleşme Tesisatı Şartnamesi" ile ilgili 08 Kasım 2019 tarihinde bilgilendirme toplantısı yapıldı.
56.  16 -17 Kasım 2019 tarihlerinde Ankara`da yapılacak olan Kadın Kurultayına şubemiz Kadın Komisyon üyesi Şule CEBECİ katıldı.
57.  23 Kasım 2019 tarihinde İzmir` de yapılacak olan Hasar Tespit Eğitimine Şubemiz Afet Müdahele Komisyonu üyesi M. Hüseyin KİMYONOĞLU( Yönetim kurulu üyesi ) katıldı..
58.  Odamızın 65.Kurulus Yıldönümü nedeniyle 13 Aralık 2019 Tarihinde Antakya Şehir Kulübünde plaket töreni gerçekleştirildi.
59.  Odamızın 65.Kurulus Yıldönümü nedeniyle İskenderun temsilciliği organizasyonunda 21 Aralık 2019 tarihinde Beyaz Saray Restaurant`da plaket töreni gerçekleştirildi.
60.  Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliğinin 57.Maddesinin 18. Fıkrası Gereğince İTB Sahibi İş Yerlerinin 2020 Yılı İş Yeri Tescillerini Yaptırmaları Ve/Veya Yenilemelerinin Zorunluluğu hakkında üyelere sms yoluyla duyurusu yapıldı.
61.  Erol Bilecik Kongre Merkezinde 24 Aralık 2019 tarihinde  "Müteahhitlik Yetki Belgesi" İle İlgili Yürürlüğe giren Kanun hakkında ATSO tarafından bilgilendirme toplantısına katılım sağlandı.
62.  14.Olağan Genel Kurulu Çoğunluklu Olarak 18 Ocak 2020 Seçimi 19 Ocak 2020 Tarihinde, Çoğunluk Sağlanmadığı takdirde Çoğunluksuz olarak Genel Kurul 22 Şubat 2020 Seçimi 23 Şubat 2020 Tarihinde Yapılacağına dair üyelere sms yollandı.

 
 

Dosyalar

13.DÖNEM ÇALIŞMA RAPORU 2018-2020 (4804 KB) (04.03.2020 16:41:51)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 160

Hatay Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.